4D lifting

Nechirurgický 4D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti

ODPORÚČANÝ POČET OŠETRENÍ: 5   ​​l  DĹŽKA OŠETENIA: 60MIN.

Lokality: tvár, dekolt, krk

Aké problémy ošetrenie rieši?

vrásky, ochabnuté kontúry tváre, rozšírené póry, dvojitá brada, pigmentové škrvny 

4D Lifting je kompletné ošetrenie, ktoré kombinuje účinky troch omladzujúcich technológií šetrný HydroPeel, intenzívny rádiotermolifting, oxygenoterapia a ledlampa. Ošetrenia sú podstupované v tomto poradí a zakončené sú kolagénovým sérom, maskou a krémom. Kedže 4D Lifting efektívne bojuje s prejavmi starnutia vo

vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu. Ošetrenie tak predstavuje najúčinnejšiu zbraň proti starnúcej pokožke vôbec.

V cene je zahrnuté

HydroPeel

funguje na princípe šetrného, ale hlbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou víru vody a vákua. Technológia dokáže odstrániť odumreté vrstvy kože spolu s mazom a škodlivinami, ktoré sa do pokožky dostávajú z ovzdušia. Kedže aplikátor funguje na princípe virivého efektu, zabezpečená je dokonalá, rýchla a bezbolestná extrakcia. Výsledkom je hydratovaná, svieža pleť bez upchatých pórov.

 

Rádiotermolifting

Toto ošetrenie využíva rádiofrekvenčnú energiu, ktorá preniká hlboko do spodných vrstiev pokožky, mení sa na tepelnú a zahrieva dermu až na teplotu 40 až 50 °C. Sieť kolagénových vlákien hlboko v derme vystavená takejto vysokej teplote sa spúšta reparačné procesy v pokožke a výsledkom pôsobenia rádiotermoliftingu je postupná obnova kolagénua vypnutá pleť bez vrások.

Oxygenoterapia

 

počas oxygenoterapie dochádza k priamemu vstrekovaniu kyslíka do podkožia so sérom 

 LED fototerapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných pulzujúcim lúčom LED terapie, te stimulujú produkciu kolagénu

a elastínu v bunkách a pomáhajú tak zvrátiť proces starnutia .

Efekt ošetrenia

Efekt 4D liftingu sa rozvíja postupne.D ochádza k remodelácii kolagénových vlákien a vytvoreniu väzieb medzi jednotlivými vláknami. S cieľom zlepšenia výsledného efektu odporúčame výkon opakovať s odstupom 1 týždňa od 1. ošetrenia, následne stačí opakovať 1x ročne. Výkon je možné kombinovať s kozmetickými ošetreniami.

Pre koho je ošetrenie vhodné

Ošetrenie je určené pre mužov a ženy vo veku 30+. Od tohto veku už začína tvár resp. jej kontúry jemne opadávať a sú viditeľné začínajúce vrásky v okolí úst, nazolabiálnej ryhy a líc. Rovnako dochádza k postupnému poklesu kútikov úst.

Snímka obrazovky 2019-08-22 o 15.41.22.p