IPL AntiAkné (E-light)

ODPORÚČANÝ POČET OŠETRENÍ: 5-8  ​​l  DĹŽKA OŠETENIA: 75MIN

Lokality: Tvár, krk, dekolt, ramená, chrbát

Aké problémy ošetrenie rieši?

Akné, rozšírené póry

CENA: 55

Ošetrenie AntiAkné je komplexný balíček dvoch ošetrení pre problémovú, mastnú a aknóznu plet. Keďže ide o kombináciu viacerých technológií, dochádza k okamžitému zníženiu tvorby zápalov a vyrážok a zároveň je pleť regenerovaná. Ošetrenie začína šetrným peelingom HydroPeel, ktorý je nasledovaný liečbou akné pomocou technológie E-Light. Na záver je aplikované protizápalové sérum, modelovacia maska, Antibac-acs/sulfur a gélová esencia z Aloe vera. Spolu predstavujú ten najúčinnejší a spôsob boja proti problematickej pleti. 

HydroPeel 

Technologia HydroPeel funguje na princípe šetrného, ale hlbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou víru vody a vákua. Technológia dokáže odstránit odumreté vrstvy kože spolu s mazom a škodlivinami, ktoré sa do pokožky dostávajú z ovzdušia. Keďže aplikátor funguje na princípe vírivého efektu, zabezpečená je dokonalá, rýchla a bezbolestná extrakcia. Výsledkom je hydratovaná a svieža pleť bez upchatých pórov. 

Liečba akné E-Light

Pristroj E-Light kombinuje Intenzívne pulzné svetlo (alebo IPL) s bipolárnou rádiofrekvenciou. Pri liečbe akné lúče svetla IPL a rádiofrekvenčná energia pozitívne vplývajú na činnosť mazovyých zliaz a znižujú tvorbu mazu, ktorý upcháva póry v pokožke. Výsledkom je zdravšia plet bez pigmentových porúch a začervenania. Pokožka, ktorá je intenzívnemu pulznému svetlu vystavovaná dlhodobo, sa zbavuje zápalových prejavov, vypne sa a farebne sa zjednoti. Llečba akné pomocou technológie E - Light je neinvazívna, terapeutická metóda - nedochadza pri nej teda k narúšaniu pokožky, ako napríklad pri chemickom peelingu. Prvé výsledky sa dostavla už po prvom ošetrení.