top of page

5D fotolift

5D fotolift

ODPORÚČANÝ POČET OŠETRENÍ: 5

Lokality: tvár, dekolt, krk

Aké problémy ošetrenie rieši?

vrásky, ochabnuté kontúry tváre, rozšírené póry, dvojitá brada, pigmentové škrvny 

5D Fotolift je kompletné ošetrenie, ktoré kombinuje účinky piatich omladzujúcich technológií šetrný HydroPeel, intenzívny rádiotermolifting, fotorejuvenizácia, oxygenoterapiu a LED chromoterapiu.
Kedže 5D Lifting efektívne bojuje s prejavmi starnutia vo
 
vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu, farebne zjednotí a vyhladí pleť. 

V cene je zahrnuté

HydroPeel

funguje na princípe šetrného, ale hlbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou víru vody a vákua. Technológia dokáže odstrániť odumreté vrstvy kože spolu s mazom a škodlivinami, ktoré sa do pokožky dostávajú z ovzdušia. 

 

Rádiotermolifting

Toto ošetrenie využíva rádiofrekvenčnú energiu, ktorá preniká hlboko do spodných vrstiev pokožky, mení sa na tepelnú a zahrieva dermu až na teplotu 40 až 50 °C. Sieť kolagénových vlákien hlboko v derme vystavená takejto vysokej teplote sa spúšta reparačné procesy v pokožke a výsledkom pôsobenia rádiotermoliftingu je postupná obnova kolagénua vypnutá pleť bez vrások.

 

Oxygenoterapia

 

počas oxygenoterapie dochádza k priamemu vstrekovaniu kyslíka do podkožia so sérom 

 

Fotorejuvenizácia

predstavuje jedinečnú, neinvazívnu metódu zvrátenia prejavov starnutia pokožky spôsobených slnečným žiarením. Funquje na princípe Intenzívneho pulzného svetla kombinovaného s bipolárnou rádiofrekvenciou. Svetelné záblesky sa počas ošetrenia dostavaju hlboko do tkaniva, kde dochádza k selektívnej fototermolýze. Takto prehrievané bunky su následne prirodzeným spôsobom odstránené a nahradené novými. Pleť zostáva viditeine omladená, miznú pigmentové škvrny, rozšírené cievky a zjednocuje sa farebny tón pleti.

 LED chromoterapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných lúčom LED terapie.

Pre koho je ošetrenie vhodné

Ošetrenie je určené pre mužov a ženy vo veku 35+

bottom of page