5D fotolift

ODPORÚČANÝ POČET OŠETRENÍ: 5   ​​l  DĹŽKA OŠETENIA: 90MIN.

Lokality: tvár, dekolt, krk

Aké problémy ošetrenie rieši?

vrásky, ochabnuté kontúry tváre, rozšírené póry, dvojitá brada, pigmentové škrvny 

5D Fotolift je kompletné ošetrenie, ktoré kombinuje účinky troch omladzujúcich technológií šetrný HydroPeel, intenzívny rádiotermolifting a fotorejuvenizáciu, ktorá dokáže zvrátiť účinky slnečného žiarenia na pleť. Ošetrenia sú podstupované v tomto poradí a zakončené sú kolagénovým sérom, maskou a krémom. Kedže 5D Lifting efektívne bojuje s prejavmi starnutia vo

vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu, farebne zjednotí a vyhladí pleť. Ošetrenie tak predstavuje najúčinnejšiu zbraň proti starnúcej pokožke vôbec.

V cene je zahrnuté

HydroPeel

funguje na princípe šetrného, ale hlbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou víru vody a vákua. Technológia dokáže odstrániť odumreté vrstvy kože spolu s mazom a škodlivinami, ktoré sa do pokožky dostávajú z ovzdušia. Kedže aplikátor funguje na princípe virivého efektu, zabezpečená je dokonalá, rýchla a bezbolestná extrakcia. Výsledkom je hydratovaná, svieža pleť bez upchatých pórov.

 

Rádiotermolifting

Toto ošetrenie využíva rádiofrekvenčnú energiu, ktorá preniká hlboko do spodných vrstiev pokožky, mení sa na tepelnú a zahrieva dermu až na teplotu 40 až 50 °C. Sieť kolagénových vlákien hlboko v derme vystavená takejto vysokej teplote sa spúšta reparačné procesy v pokožke a výsledkom pôsobenia rádiotermoliftingu je postupná obnova kolagénua vypnutá pleť bez vrások.

 

Oxygenoterapia

 

počas oxygenoterapie dochádza k priamemu vstrekovaniu kyslíka do podkožia so sérom 

 

Fotorejuvenizácia

predstavuje jedinečnú, neinvazívnu metódu zvrátenia prejavov starnutia pokožky spôsobených slnečným žiarením. Funquje na princípe Intenzívneho pulzného svetla kombinovaného s bipolárnou rádiofrekvenciou. Svetelné záblesky sa počas ošetrenia dostavaju hlboko do tkaniva, kde dochádza k selektívnej fototermolýze. Takto prehrievané bunky su následne prirodzeným spôsobom odstránené a nahradené novými. Pleť zostáva viditeine omladená, miznú pigmentové škvrny, rozšírené cievky a zjednocuje sa farebny tón pleti.

 LED fototerapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných pulzujúcim lúčom LED terapie, tie stimulujú produkciu kolagénu

a elastínu v bunkách a pomáhajú tak zvrátiť proces starnutia .

Efekt ošetrenia

Efekt 5D fotoliftingu sa rozvíja postupne. Je viditeľný po 2 mesiacoch, kedy dochádza k remodelácii kolagénových vlákien a vytvoreniu väzieb medzi jednotlivými vláknami. S cieľom zlepšenia výsledného efektu odporúčame výkon opakovať s odstupom 3 týždňov od 1. ošetrenia, následne stačí opakovať 1x ročne. Výkon je možné kombinovať s kozmetickými ošetreniami.

Pre koho je ošetrenie vhodné

Ošetrenie je určené pre mužov a ženy vo veku 35+ . Od tohto veku už začína tvár resp. jej kontúry jemne opadávať a sú viditeľné začínajúce vrásky v okolí úst, nazolabiálnej ryhy a líc. Rovnako dochádza k postupnému poklesu kútikov úst.

Snímka obrazovky 2019-08-22 o 15.46.10.p